İstanbul'un En İyi Barları

İstanbul’un En İyi Barları

Bütün gün gezdikten sonra İstanbul’da harika bir bar mı arıyorsunuz? Uygun fiyatlı bir restorandan biraz yemek alın (Adana Kebap her zaman iyi bir bahistir), böylece içecekleriniz için daha büyük bir bütçeniz olur. İşte sizin ve arkadaşlarınızın rahatlayabileceği bazı barlar.

16 Çatı

Çatı katındaki barda şık-gündelik kıyafet kuralı vardır, ancak bu, Hotel Swissôtel The Bosphorus’ta bulunduğu için anlaşılabilir bir durumdur. Suyun ve ağaçların muhteşem manzarasının yanı sıra, burada seçim yapabileceğiniz birçok içecek seçeneğiniz olduğundan emin olabilirsiniz. Çok çeşitli kokteyller, özenle seçilmiş bir şarap listesi ve bol miktarda bira sunarlar. Alkol havasında olmasanız bile (akşam için belirlenmiş sürücüyseniz bu mantıklıdır), yine de bazı “bakire” içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Klasik seçeneklere daha yatkınsanız, burada votka, cin, viski ve aperatif seçenekleriyle de gidebilirsiniz. Şeri, likör, konyak ve hatta Türk rakınız var. Seçenekleriniz tükenmeyecek ve insanların buraya geri gelmesini sağlayan da bu. En sevdikleri içecekleri her zaman hazır bulurlar ve yeni içecekler de deneyebilirler.

Mikla Çatı Barı

Bu şarap bilenler için bir cennettir, ancak burada kokteyller de alabilirsiniz. Ancak burası, dünyanın her yerinden ithal edilen harika bir kırmızı ve beyaz şarap listesi sunuyor ve yeni bir favori şarap şişesi bulmak için harika bir yer.

Atmosfer de oldukça şenlikli, bu yüzden biraz eğlenmek istiyorsanız gideceğiniz yer orası. 360 derecelik manzara şaşırtıcı derecede harika ve Boğaz’ı, Haliç’i ve Sultanahmet Camii’ni görebilirsiniz. Harika bir havuz ve güzel müzik çalan bir DJ ile geliştirilmiştir. Hayatı kutlamak için bazı arkadaşlarınızla gittiğiniz türden bir bar.

Daha da iyisi, aynı binadaki Mikla restoranda güzel bir yemekten sonra buraya gelin. Aynı zamanda İstanbul’un en iyi restoranlarından biridir.

Bina

Ofiste geçen zor bir günün ardından birçok çalışan profesyonele hitap eden bohem bir atmosfer sunan bir restoran bar burası. Minimalist tasarımıyla hoş ve rahat ama aynı zamanda tarihi bir hava da var. Sanatseverler, duvarlarında tabloları olduğu ve pek çok sanatsal etkinliğe ev sahipliği yaptıkları için müdavimlerinin büyük bir bölümünü oluşturuyor. Buraya düzenli olarak gelen insanlar oldukça arkadaş canlısıdır, bu nedenle yeni insanlarla tanışmak kolaydır.

Veganlar da buraya gelmeyi çok seviyor, çünkü burası şehirdeki diğer birçok harika restoran barından daha fazla vegan seçenek sunuyor. Sonuç olarak, sanat ve edebiyat tartışmak için harika, iddialı bir yer.

Maymun Istanbul

İşte mükemmel bir çatı manzarası sunan başka bir yer. Aslında birçok kişi, Monkey İstanbul’da gün batımını izlemeden bir İstanbul ziyaretinin tamamlanmadığını söylüyor. Genel vibe yaratıcı ve havalı ve menü seçimlerinizde daha maceracı olmanız için sizi ustaca teşvik eden bir yer.

Tabii ki menüdeki öğelerin isimleri de merak uyandırıyor. Say Cheese kokteylini, hatta İngiliz Kahvaltısı kokteylini denemelisiniz. Bununla birlikte, imza içeceği, uygun bir şekilde “Maymun İşi” olarak adlandırılmıştır.

Buradaki insanlar çoğunlukla genç, modaya uygun şehirliler ve şarap içmek için gidilecek bir yer değil. Daha çok kokteyller, bira ve viski hakkında. Çok hızlı bir şekilde meşgul olduğu için erken gelmek isteyebileceğiniz kadar popüler.

Zanaat Bira Laboratuvarı

Gezerken çok fazla tarih üzerine aşırı doz alıyorsanız ve bir bara girdiğinizde kesinlikle modern bir şey istiyorsanız, o zaman bu yere gidin. Craft Beer Lab, arsızca insan-mağara havası sunuyor, ancak buraya gelen birçok kadın bunu umursamıyor.

Burada arkanıza yaslanıp rahatlayabilir ve hatta büyük televizyonda bir spor maçı izleyebilirsiniz. Ya da modaya uygun iç dekora dalmış olsanız bile sadece arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Ayrıca, özellikle güneş hala dışarıdayken bira bahçesi bölümüne gidebilirsiniz.

Deneyebileceğiniz uzun bir bira listesi olduğu için buradaki bira seçenekleri harika. Müthiş yemekle birlikte birkaç şişe deneyin ve epey bir gece geçireceksiniz.

Ziba

Burası İngiliz turistlerin gözdesi, ancak başka birçok yerden gelen birçok insan da burayı takdir ediyor. Bölge, zevkle uyumsuz olduğu için Camden Town Brits’i veya Londra’daki Bohemian Soho’yu hatırlatıyor.

Buradaki duvarlar, böcek, zombi ve uzaylıların çizimleri ile ustalıkla uygulanmış grafiti ile dekore edilmiştir. Mükemmel kahve ve çay seçenekleriyle birlikte bira, viski ve kokteylleriniz var. Bazı yiyecekleri de deneyin. Bu, ofis çalışanlarının favori mekânıdır ve bazıları sunulan büyük masaları ve ücretsiz Wi-Fi’yi kullanarak işlerini bile tamamlar.

Category: Fast Food

https://fastfoodfiyatlari.com/