Salt Bae Ile Ilgili Son Haberler Neler?

Salt Bae’nin popülaritesi, 2017’deki meteorik yükselişinden bu yana düşüşe geçmiş olabilir, ancak bu, yıllar içinde yavaşladığı anlamına gelmez. Aslında, restoran imparatorluğunu dünya çapında büyütmeye devam ettiği için tam tersi oldu.

Lokantacı Nusret Gökçe, yerel olarak Türkiye’de ve yurtdışında birçok ülkede lüks bir et lokantası zinciri olan Nusr-Et’in sahibi olarak tanınmaktadır. Dünya çapında pek çok bilgi ve tecrübe edindikten sonra 2010 yılında bir yatırımcının yardımıyla ilk lokasyonunu İstanbul’da açtı.

Bugün Nusr-Et lokasyonları Türkiye’de Ankara, İstanbul, Marmaris ve Bodrum’da, Dubai’de Abu Dhabi, Katar’da Doha, Yunanistan’da Mikonos, Suudi Arabistan’da Cidde, Birleşik Krallık’ta Londra ve Miami, Dallas, Boston’da bulunmaktadır. , ve ABD’de New York. Büyüyen yer listesine en son eklenen Beverly Hills, Los Angeles ve tamamen yeni bir restoran konsepti olan New York’taki #SaltBae.

Saltbae, Park Avenue South’ta

2020’de Gökçe, sıradan bir burger lokantası olan Saltbae’yi açtı. Bu, lokantacının Los Angeles’ta bir restoran açma girişiminden birkaç yıl sonra geldi. İlk Saltbae lokasyonunun LA’nın Sanat Bölgesi’nde 2018 civarında açılması gerekiyordu, ancak bunun için planlar gerçekleşmedi. Bunun yerine, Union Square Park yakınındaki bu konum hayata geçirildi.

Saltbae, Nusr-Et’ten biraz farklı çünkü biraz daha rahat ve burger merkezli bir menüye sahip. Onların spesiyalitesi, siyah çörekler arasında servis edilen bir dilim çedar peyniri ile bir parça sığır eti içeren Saltbae burgeridir. Ayrıca, adından da anlaşılacağı gibi, altın yapraklar içeren şok edici Golden Shake’e sahipler.

Ancak, bazı ıslak burgerler servis ettikleri için hala bir Türk havası var. Tabii ki, birçok Amerikalı bu konsepte yabancı ama ziyaret etmeyi planlıyorsanız, tamamen farklı bir deneyim sunuyor. Şimdi New York’ta ıslak bir burgerin tadını çıkarabileceğini kim düşünebilirdi, değil mi? Ayrıca, görülmesi gereken bir manzara olan Baklava Sarsıntısı da var.

Saltbae’yi benzersiz kılan şey, Gökçe’ye uluslararası ününü kazandıran memden sonra temalı olmasıdır. Adın kendisi mem’e bir göndermedir ve restorancıya, ünsüz yükselişinden yararlanmanın ve görünürlüğünü uzatmanın yeni bir yolunu sunar.

Nusr-Et 90210

Bir LA restoranının planları, Nusr-Et’in Beverly Hills şubesinin 2021 açılışından önce yıllardır ortalıkta dolaşıyordu. Ancak Saltbae şubesi açmak yerine fikir değiştirerek yeni bir Nusr-Et mağazası açtılar.

Wolfgang Puck’s Spago’nun yakınındaki eski Citizen alanında yer aldığından, iyi bifteklerin bulunduğu yer olduğu söylenebilir. Hala bir salgın olduğu için çok sayıda açık havada oturma imkanı sunuyorlar.

Diğer restoranlarında olduğu gibi, Salt Bae yeni Beverly Hills lokasyonunun açılış gecesinde mükemmel bir gösteri ve hizmet sağladı. İnternet yıldızı, akşam yemekleri için bizzat biftek oydu ve fotoğraf ve video çekmek isteyenler için imzasını taşıyan tuz serpme yaptı.

Dolayısıyla, Salt Bae’nin büyük bir hayranıysanız ve biraz para harcamak için bütçeniz varsa, Beverly Hills’deki Nusr-Et size yepyeni bir deneyim sunabilir.

Category: Restoran

https://fastfoodfiyatlari.com/